מחלקת ה SEO (קידום אורגני  – Search Engine Optimization) כשמה כן היא: מטרתה להביא את אתר הלקוח לאופטימום במנועי החיפוש.

מחלקה זו אחראית לנתח את אתר הלקוח ולוודא שהטכנולוגיה של האתר, התכנים של האתר והקישורים של האתר תואמים את דרישות מנועי החיפוש וזאת על מנת שניתן יהיה לקדם את האתר לדף הראשון של מנוע החיפוש.

על מנת להגיע לדף הראשון נדרשת עבודה שוטפת, גם ברמת האתר אך גם בכל רשת האינטרנט, המצריכה קודם כל ניתוח והבנה של המטרות העסקיות של האתר ומכאן נבנית תכנית עבודה מקיפה ופרטנית הכוללת בין השאר ניתוח מתחרים, וידוא תאימות טכנולוגית של האתר לדרישות מנוע החיפוש ועבודה על קוד האתר במקרה הצורך, בדיקת היררכית דפי האתר, מחקר מילות מפתח וביטויים, התאמת ורכישת קישורים, עבודה נכונה ומדויקת על התכנים של האתר, ביצוע ניתוח של מקורות התנועה אל האתר והשפעתם על הדירוג במנועי החיפוש, בדיקת בטיחות האתר והתאמת פרוטוקולי תקשורת ואינטרנט נכונים, ועוד.

בשורה התחתונה המשימה של מחלקת ה – SEO הנה שהאתר של הלקוח יופיע ראשון כאשר מקלידים מילת מפתח רלוונטית בגוגל, למשל: בהקלדת מילת המפתח "טיול מאורגן" יופיע האתר של חברה העוסקת בטיולים מאורגנים בדף הראשון לפני המתחרים של האתר אשר גם הם מציעים אותו השירות או המוצר.

בנוסף מוודא המחלקה כי אתר הלקוח בנוי נכון מבחינת חויית המשתמש על מנת למלא את הייעוד העסקי שלו ומכאן בודקת המחלקה האם חויית המשתמש ממקסמת את פוטנציאל ההמרה (ומכאן כמובן מתבצעת עבודה עם הלקוח כגון הגדרת המרה וציפיות להמרות ושווי המרות וכו).

כסוכנות ותיקה מאד בתחום ה SEO מעודכנת ומתעדכנת סירופ דיגיטל בכל שינוי ו/או דרישות ו/או הגדרות חדשות הנדרשות לביצוע באתרי אינטרנט על ידי מנועי החיפוש ומוודא תאימות ועדכון באתרי לקוחותיה בארץ ובעולם.

דילוג לתוכן