בשונה מגוגל שם אנו מנגישים ביטויים רלבנטיים לגולשים המחפשים אותם באופן ייזום, בפייסבוק ואינסטגרם אנו מנגישים תכנים שיווקיים לקהלים אותם אנו מגדירים ואליהם אנו ממקדים תכנים באמצעות דיוק וסינון על פי פרמטרים המדייקים את קהל היעד והשירות או המוצר אליו אנו מתכוונים לחשוף אותו. כלומר: טירגוט של תכנים לאוכלוסיה מסויימת עפ משתנים כגון גיל, עיסוק, מין, איזור מגורים ועוד.

נוכחות בפייסבוק ואו באינסטגרם הנה חשובה ביותר לעסקים בעיקר אלו הפונים ללקוחות קצה ואכן עסקים רבים מקימים דף עסקי בפייסבוק אך על מנת למקסם את הפוטנציאל של הדף ועל מנת לייצר לידים איכותיים לבית העסק נדרשת היכרות עם מערכת הפרסום של פייסבוק ונדרש ניסיון בהקמת קמפיינים וביצוע אופטימיזציה על מנת לשלם כמה שפחות לכל קליק ולקבל כמה שיותר לידים או לייקים (תלוי במטרת הקמפיין).

היכולת לטרגט את קהל היעד תוך השליטה במערכת הפרסום עצמה הנה נגזרת של ניסיון ואהבה למקצוע ואת זה תמצאו בסירופ דיגיטל.

מאגרי המידע האדירים הנצברים בכל שניה על כל מנוי של פייסבוק ואינסטגרם מאפשרים למי שמכיר את יכולות המערכת לטרגט קהלים ברמות דיוק מאד מאד גבוהות וזה בא לידי ביטוי בכסף לבית העסק. חד וחלק.

למשל היכולת של בית עסק שמבקש לקדם מתנות לבנות זוג להגיע לכל רופאי השיניים בתל אביב בין הגילאים 35 ל 65 שחגגו יום נישואין בשבוע שעבר או לכל עורכי הדין שחוגגים יום הולדת 40 בשבוע הבא או לכל המתכנתים בגילאי 22 עד 30 שהתחילו עבודה חדשה בחודש האחרון …

אז מה אנחנו בסירופ דיגיטל נעשה עבורכם כלקוחות פייסבוק – אינסטגרם שלנו?

אנחנו נבדוק את הדף העסקי שלכם ובמידת הצורך נטייב אותו, לאחר מכן נגדיר ביחד את מטרות הקמפיין (קמפיין חשיפות ולייקים או קמפיין לידים למכירות למשל) ונטרגט את קהלי היעד באופן מדוייק ולאחר מכן נבנה את תכנית התכנים הרלבנטית ואת כמות התכנים / הפוסטים אשר יועלו בהתאם לקמפיינים ולאופי קהל היעד וכפוף לתקציב כמובן.

אנחנו ננהל את התהליך ונוודא שהתקציב מניב את התוצאות האופטימליות עבור הלקוח, נתאים את ההוצאות להכנסות ונביא ללקוח את התוצאות הטובות ביותר אשר ניתן לקבל מההשקעה בפרסום ברשת החברתית.

דילוג לתוכן